Nieuws toegang kluisjes
Overgang kassa- en toegangssysteem
Eind 2022 zijn wij overgestapt naar een nieuw kassa- en toegangssysteem. Voor sommige klanten was de overgang even wennen. De bandjes moesten worden omgewisseld, sommige gegevens waren bij het overzetten niet helemaal goed overgekomen en bij de toegangspoortjes was (is) iets meer geduld nodig. Maar ook de voordelen werden snel duidelijk. We zien dat jullie de weg naar de webshop weten te vinden, de ouders/verzorgers volgen de vorderingen van de kinderen op de zwemles op de voet en het aan- en afmelden voor de groepslessen gaat jullie heel goed af!
Graag willen wij jullie langs deze weg bedanken voor de medewerking en het geduld als we ‘nog even niet wisten’ wat er niet goed ging!
Maar al te goed beseffen we dat we er nog niet helemaal zijn. En dan vooral rondom het gebruik van de lockers. Dat liep jammer genoeg moeizamer dan we hadden bedacht. Ondertussen zijn we met de leverancier in gesprek en wordt er hard gewerkt aan een ander, gebruiksvriendelijker scherm en een makkelijker werkwijze. We hopen deze verbeteringen in de loop van de maand door te kunnen voeren, zodat dit het gebruik van de lockers een stuk prettiger wordt.
Een belangrijke aanpassing voor de klanten met een polsband:
Als je 1x bij ons bent geweest en een locker hebt gebruikt, kun je een volgende keer de polsband aanbieden en krijg je met 1 druk op de knop op het scherm een locker toegewezen. Op dezelfde manier kun je de locker na het zwemmen weer openen. Let op: als je voor de 2e keer de polsband/pasje aanbiedt, zegt het systeem nog wel: Gebruik de locker. Deze moet je nog wel selecteren, dan gaat het kluisje open.